sprzedaż urządzeń

i materiałów eksploatacyjnych

COPY FAM S.C. ul. Rogalińska 7 85-408 Bydgoszcz
telefon: 531 602 302

Work 01

10 lat

doświadczenia w naprawie

Work 02

Jesteśmy członkiem BNI Polska

Drukarki 3DKreator Motion to pierwsza polska drukarka 3D o znamionach urządzenia biurowego, narzędzie niezbędne do pracy ludzi kreatywnych, działów R&D, małych i średnich przedsiębiorców oraz instytucji edukacyjnych.

Urządzenie zaprojektowane i zbudowane w oparciu o krajowe, a także niemieckie i japońskie podzespoły wysokiej jakości. Przyszłościowa i efektywna technologia druku 3D, która jest podstawą pracy Kreator Motion, spełnia wszelkie oczekiwania najbardziej wymagających usługodawców i stawia posiadacza urządzenia w gronie specjalistów, najszybciej wychodzących naprzeciw potrzeb Klienta.

Wykorzystujemy najlepsze, dedykowane materiały do druku 3D jak: plastik przemysłowy ABS, plastik ekologiczny PLA, kompozyt drewna uwielbiany przez architektów LayWood, LayBrick – imitujący fakturę cegły na wydrukach, Pet, Nylon, a także materiały elastyczne i gumopodobne.

Drukujemy wielomateriałowo, ale także wielokolorowo korzystając z jednej głowicy drukującej. Wydruk może być nie tylko funkcjonalnym prototypem, ale również spełniać rolę finalnego produktu.

Jak działa nasza drukarka? To proste – każdy z modeli CAD na ekranie Twojego komputera przenoszony jest na platformę drukującą Kreator Motion pod postacią pliku .stl lub .obj Dzięki temu otrzymujesz realny i namacalny efekt swojej pracy. Jak nie masz pomysłów od czego zacząć – możesz pobrać z internetowych bibliotek darmowe obiekty do wydruku w 3D.


Dodatkowe informacje:

PARAMETRY TECHNICZNE DRUKARKI 3D KREATOR MOTION


WYMIARY FIZYCZNE


TEMPERATURA


OPROGRAMOWANIE


ELEKTRONIKAfacebook.com/copyfam